1) Prezentacja Projekt edukacyjny uczniów klasy II a „„Powrót do sportu po kontuzji”Jak się bawić bez używek?” Uczestnicy projektu: Jarosław Leja, Hubert Solski, Przemek Jagusztyn, Patryk Mach, Deniel Leja Opiekun projektu: Pan Dariusz Majcher, nauczyciel wychowania fizycznego. pobierz dokument >>

2) GRA KOMPUTEROWA  - projekt: 2016/ 2017

GWIEZDNE WOJNY: POJEDYNEK

UTWORZONA W JĘZYKU PROGRAMOWANIA: Scratch

OPIS GRY:  Aby rozpocząć grę, kliknij w zieloną chorągiewkę. Później wybierz przycisk START.  Należy osiągnąć jak największą liczbę punktów, niszcząc meteoryty zagrażające naszemu statkowi. Największa liczbę punktów uzyskasz, pokonując statek Imperium. Statkiem poruszaj za pomocą kursorów, strzelaj spacją.

Aby zagrać, kliknij w link: https://scratch.mit.edu/projects/160214258/#fullscreen

•  Uczestnicy projektu: uczniowie kl. II c: Jakub Lisik, Miłosz Ogryzek, Sebastian Komsa

•  Opiekun projektu: Krzysztof Pieniecki  - nauczyciel języka polskiego i informatyki  w Gimnazjum w Sieniawie im. bł. Augusta Czartoryskiego.

3) Strony internetowe utworzone w ramach projektu edukacyjnego przez uczniów klasy II c

Strona powstała w ramach realizacji projektu gimnazjalnego. Jest wynikiem zastosowania umiejętności informatycznych tworzenia stron internetowych i wiadomości z języka polskiego. Uczestnicy projektu: uczniowie klasy II c: Sebastian Komsa, Rafał Wańczyk, Karol Czajka, Mikołaj Czarny.

Opiekun projektu: Krzysztof Pieniecki - nauczyciel języka polskiego i informatyki w Gimnazjum w Sieniawie im. bł. Augusta Czartoryskiego.

Adresy stron: http://www.projektgimnazjalny.interiowo.pl >>

4) Projekt edukacyjny z języka niemieckiego HERZLICH WILLKOMMEN IN SIENIAWA

Zapraszam do obejrzenia prezentacji internetowej http://www.projektgimnazjalny.interiowo.pl >>
pokazującej zabytki w Sieniawie, a także inne ciekawe miejsca i budynki oraz punkty usługowe i możliwości spędzania czasu wolnego. Prezentacja zawiera zdjęcia wykonane przez uczennice klasy II b, które realizowały ten projekt edukacyjny: Patrycję Gwóźdź, Gabrielę Rokosz, Patrycję Kornafel. Opiekun projektu: Anna Hałoń

Archiwum

Strony internetowe utworzone w ramach projektu edukacyjnego przez uczniów klasy II b

Strona powstała w ramach realizacji projektu gimnazjalnego. Jest wynikiem zastosowania umiejętności informatycznych tworzenia stron internetowych i wiadomości z języka polskiego. Uczestnicy projektu: uczniowie klasy II b: Krystian Ożga, Patryk Ciurko, Michał Dejnowiec, Sylwester Kubejko, Klaudiusz Serafin, Radosław Matusz.

Adresy stron: http://www.projektgimnazjalny.interiowo.pl >>

Prezentacja
Projekt edukacyjny uczniów klasy II d „Jak się bawić bez używek?”

Prezentacja
Projekt edukacyjny uczniów klasy II a „Czy powięzi jest jedyną tkanką, która zmienia swoją konsystencję i jakie ma to znaczenie w zespołach bólowych układu ruchowego? ”

Prezentacja
PROJEKT EDUKACYJNY "Czy jest potrzeba stosowania odnowy biologicznej w treningu sportowym?" - część I

Prezentacja
Zabiegi fizykoterapeutyczne w odnowie biologicznej.
Prezentacja w ramach projektu. "Czy jest potrzeba stosowania odnowy biologicznej w treningu sportowym?" - część II.
pobierz dokument >>

Inscenizacja "Dlaczego pamiętamy o Kleopatrze?"
W ramach projektu edukacyjnego uczniowie klasy II b i II c pod opieką Pani Ewy Pienieckiej przygotowali inscenizację "Dlaczego pamiętamy o Kleopatrze. W roli tytułowej swoimi umiejętnościami aktorskimi wykazała się Sylwia Gancarz. Na wyróżnienie zasłużyła również Justyna Krówka w roli Oktawii, siostry cesarza Rzymu. Na pochwałę zasłużyli także pozostali aktorzy: Waldek Królik jako Cezar, Krzysiek Ciurko jako Marek Antoniusz, Wojtek Osowski jako Oktawian oraz dworzanie Kleopatry: Żaneta Pytel, Angelika Kocioł i Adrian Migas.

W naszym Gimnazjum wszyscy uczniowie klas drugich realizują projekty edukacyjne z różnych przedmiotów. W galerii opublikowaliśmy zdjęcia z prezentacji projektu z chemii >> i języka angielskiego >> Na naszej stronie opublikowaliśmy również projekt zrealizowany pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego

Prezentacja

"W jaki sposób osiągnięcia klubu sportowego MKS Sokół Sieniawa wpływają na promocje miasta?" - prezentacja uczennic kl. II b i II a.

Polskie dynastie.

Strona internetowa

utworzona w ramach projektu gimnazjalnego przez uczniów klasy II c: Kamila Pikułę, Jakuba Nahacza oraz Marcina Rogożę pod kierunkiem mgr Krzysztofa Pienieckiego. W pracach nad realizacją projektu strony internetowej pomagał również Kamil Szydłowski. Zawiera ona interesujące informacje na temat historii Sieniawy oraz interaktywne drzewa genealogiczne rodów Sieniawskich i Czartoryskich.
otwórz stronę >>

Prezentacja

uczniów kl. II c opracowana pod kierunkiem Pana mgr D. Majchra - "Jak powinno wyglądać odżywianie się sportowca?"
pobierz dokument >> (2MB)

15 maja uczniowie klasy II b i II c; Aleksandra Pich, Ewa Baran, Katarzyna Flak, Agata Mróz, Kinga Myszor, Bernadetta Okruch, Karolina Rudnicka, Patrycja Garbaty, Katarzyna Mirek, Mateusz Serafin zaprezentowali projekt: „Czy gimnazjaliści odżywiają się prawidłowo?”.
W tym samym dniu swój projekt: „Jakie właściwości lecznicze mają zioła?” zaprezentowali uczniowie z klasy IIa; Barbara Zawada, Małgorzata Krówka, Karolina Chłopińska, Katarzyna Chamik, Gabrysia Hołub i Mateusz Kokoszka.
17 maja uczniowie kl. II c: Karolina Szyszka, Agata Wawrzaszek, Rafał Zielonka i Krystian Sołek zaprezentowali projekt „W jaki sposób dziedziczy się daltonizm?”.

Projekty zostały opracowane pod kierunkiem Pani Kingi Rozner.
Zdjęcia z prezentacji zostały opublikowane w galerii zdjęć.

Prezentacja

"EKSPERYMENTY CHEMICZNE" OPRACOWANA PRZEZ MARCINA WIKIERĘ PRACUJĄCEGO POD KIERUNKIEM PANI MGR KRYSTYNY MALEC

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO