Uczniowie kl. IIIc: Łukasz Majcher został laureatem kuratoryjnego konkursu z matematyki i zajął II miejsce w powiatowym konkursie Mistrz Matematyki 2018, Jakub Lisik został finalistą tego konkursu zajął I miejsce w powiatowym konkursie Mistrz Matematyki 2018; Karolina Pieńczak, uczennicka kl. IIIb uzyskała tytuł finalisty Konkursu Wiedzy Technicznej ”Sapere aude - odważ się być mądrym”; uczennice kl. IIc: Małgorzata Grycko zajęła III miejsce w powiatowym konkursie Mistrz Matematyki i otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2018, Amelia Kolczak zajęła IV miejsce w powiatowym konkursie Mistrz Matematyki 2018.

1) GRY KOMPUTEROWE UTWORZONE W JĘZYKU PROGRAMOWANIA: Scratch

- projekt: 2017/ 2018

/Aby załadować grę, należy zezwolić wyrazić zgodę na włączenie wtyczki Adobe Flash/

• DRAGON: autor  Jakub Paluch, kl. II c

DRAGON

• LABIRYNT: autor  Piotr Szwarczak  kl. II B

LABIRYNT

• LABIRYNT: autor  Hubert Gniewek  kl. II B

LABIRYNT

2) STRONY INTERNETOWE - projekt: 2017/ 2018

• Strona Łukasz Mrówki i  Grzegorz Misiaka, uczniów kl. II a - kliknij link:   BUDOWA KOMPUTERA

• Strona Jakuba Bachórza i  Klaudiusza Pytla, uczniów kl. II a - kliknij link:   BUDOWA KOMPUTERA

Archiwum

Prezentacja Projekt edukacyjny uczniów klasy II a „„Powrót do sportu po kontuzji”Jak się bawić bez używek?” Uczestnicy projektu: Jarosław Leja, Hubert Solski, Przemek Jagusztyn, Patryk Mach, Deniel Leja Opiekun projektu: Pan Dariusz Majcher, nauczyciel wychowania fizycznego. pobierz dokument >>

GRA KOMPUTEROWA  - projekt: 2016/ 2017

GWIEZDNE WOJNY: POJEDYNEK

UTWORZONA W JĘZYKU PROGRAMOWANIA: Scratch

OPIS GRY:  Aby rozpocząć grę, kliknij w zieloną chorągiewkę. Później wybierz przycisk START.  Należy osiągnąć jak największą liczbę punktów, niszcząc meteoryty zagrażające naszemu statkowi. Największa liczbę punktów uzyskasz, pokonując statek Imperium. Statkiem poruszaj za pomocą kursorów, strzelaj spacją.

Aby zagrać, kliknij w link: https://scratch.mit.edu/projects/160214258/#fullscreen

•  Uczestnicy projektu: uczniowie kl. II c: Jakub Lisik, Miłosz Ogryzek, Sebastian Komsa

•  Opiekun projektu: Krzysztof Pieniecki  - nauczyciel języka polskiego i informatyki  w Gimnazjum w Sieniawie im. bł. Augusta Czartoryskiego.

Strony internetowe utworzone w ramach projektu edukacyjnego przez uczniów klasy II c

Strona powstała w ramach realizacji projektu gimnazjalnego. Jest wynikiem zastosowania umiejętności informatycznych tworzenia stron internetowych i wiadomości z języka polskiego. Uczestnicy projektu: uczniowie klasy II c: Sebastian Komsa, Rafał Wańczyk, Karol Czajka, Mikołaj Czarny.

Opiekun projektu: Krzysztof Pieniecki - nauczyciel języka polskiego i informatyki w Gimnazjum w Sieniawie im. bł. Augusta Czartoryskiego.

Projekt edukacyjny z języka niemieckiego HERZLICH WILLKOMMEN IN SIENIAWA

Zapraszam do obejrzenia prezentacji internetowej http://www.projektgimnazjalny.interiowo.pl >>
pokazującej zabytki w Sieniawie, a także inne ciekawe miejsca i budynki oraz punkty usługowe i możliwości spędzania czasu wolnego. Prezentacja zawiera zdjęcia wykonane przez uczennice klasy II b, które realizowały ten projekt edukacyjny: Patrycję Gwóźdź, Gabrielę Rokosz, Patrycję Kornafel. Opiekun projektu: Anna Hałoń

>>> POKAŻ WIĘCEJ INFORMACJI /UKRYJ >>>